Bijemy rekord Polski!

Zapraszamy na największa lekcję jogi z Vinyasa Yoga Studio by Małgorzata.

Kiedy?

W sobotę,
25 czerwca 2022

Gdzie?

W Parku Luizy w Człuchowie

Czy każdy może wziąć udział?

TAK! Lekcja będzie dopasowana do każdego wieku i nawet jeśli nigdy wcześniej nie ćwiczyłeś jogi, na pewno dasz radę. Wystarczy, że będziesz z nami tego dnia, weźmiesz ze sobą matę lub koc, odbierzesz zestaw startowy przy strefie bicia rekordu Yoga Day i przystąpisz do ćwiczeń z instruktorką jogi Małgorzatą Łakomską.


Nagrody dla uczestników

Box startowy Yoga Day by Małgorzata + poczęstunek.

Harmonogram Yoga Day

11:00

Rozpoczęcie - rozdanie zestawów startowych i wykład na temat jogi Emilia Burkiewicz

12:00

Największa lekcja jogi - Bicie rekordu!

A później mnóstwo atrakcji:

Pokaz tańca Masakali Dance Group
Wywiad z Patrycją Malik mieszkanką Madagaskaru, współzałożycielką i dyrektorką Fundacji Ankizy Gasy – wspomagającej edukację dzieci na wyspie
Pokaz Vinyasa Kids
Joga dla dzieci z Emilią Burkiewicz
Ogłoszenie wyników konkursu "Mandala w kolorach lata"
Lekcja Yin Yoga z Michałem Głowskim
Spotkanie z autorką książki " Slow life w mieście" - Natalia Kraus-Kowalczyk
Lekcja Kundalini Yoga z Izabellą Głowską

Organizator Yoga Day

Małgorzata Łakomska

Jestem mamą trójki dzieci, ukończyłam filologię angielską i od 17 lat uczę dzieci, młodzież oraz dorosłych. Od wielu lat rozwijałam mój warsztat pracy biorąc udział w różnych kursach i szkoleniach, również międzynarodowych.

Kiedy byłam w ciąży okazało się, że nie mogę ćwiczyć tak intensywnie jak przedtem. Odkryłam, że praktykując yogę czuję się cudownie, poranki z yogą to dla mnie poranna kawa. Poznawałam różne style yogi, ale to Vinyasa okazała się moim ulubionym. Właśnie wtedy zaczęłam jeszcze bardziej pogłębiać moją wiedze na temat yogi, zapisując się na kursy i szkolenia, dzięki czemu mogłam częściej spędzać czas na macie.

Chciałabym serdecznie zaprosić Cię na Yoga Day by Małgorzata i wspólne bicie rekordu Polski w kategorii „Największa Lekcja Jogi”.

Goście Yoga Day

Patrycja Malik

Życie pomiędzy dwoma światami, Madagascar i Polska w rytmie slow life. Spotkanie z Patrycja Malik która od 10 lat żyje i pracuje na Madagaskarze prowadząc fundację Dzieci Madagaskaru.

„Madagaskar wyspa lemurów i roześmianych bosych dzieciaków” – o kulturze , życiu i pracy na czerwonej wyspie. „Madagaskar Okrotny czarodziej” – o tym jak życie na czerwonej wyspie uczy pokory i wdzięcznoś za każdy kolejny dzień!

Natalia Kraus-Kowalczyk

Natalia Kraus-Kowalczyk jest założycielką i wieloletnią redaktor naczelną magazynu Joga. Regularnie publikuje artykuły dotyczące minimalizmu, slow life’u i jogi w mediach.

Jest również instruktorką jogi z uprawnieniami państwowymi i stworzyła własną metodę Balance Yoga dla przemęczonych i zapracowanych. Prowadzi warsztaty i sesje coachingowe na temat slow life’u i minimalizmu (także w wersji on-line).

Podczas wydarzenia Natalia opowie o swojej książce, a także będziecie mogli osobiście poznać autorkę i zakupić książkę ze specjalną dedykacją.

Emilia Burkiewicz

Emilia jest założycielką mobilnej szkoły Art of Yoga, z wykształcenia magister administracji, pedagog, certyfikowana międzynarodowa nauczycielka jogi dla dzieci, nastolatków i młodzieży, jogi rodzinnej oraz kobiet w ciąży i po porodzie.

Akredytowana przez światową organizację Yoga Allience doświadczona nauczycielka jogi dla dorosłych E-RYT200,YACEP, RYT – 500, szkoleniowiec zarejestrowana w Rejestrze Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness. Posiadające tytuł i uprawnienia jako Yoga Alliance Continuing Education Provider® prowadząca kursy instruktorskie I i II stopnia „Podstawy nauczania jogi dla dzieci”, „Joga dla nastolatków i młodzieży” na terenie całej Polski.

Pomysłodawczyni i twórczyni pierwszego w Polsce akredytowanego kursu nauczycielskiego joga dla dzieci, nastolatków i młodzieży.

Doświadczona nauczycielka jogi swoje warsztaty, zajęcia prowadzi w kraju, jak i za granicą. Pasjonatka i promotorka jogi dla dzieci i jogi rodzinnej w Polsce, autorka wielu interesujących artykułów poświęconych problematyce rozwoju u dzieci, wpływu i korzyści jogi na dzieci, prelegentka m.in. Edunation, Uniqskills, REP’s.

Izabella Głowska

Jestem certyfikowanym przez Kundalini Research Instytute nauczycielem Jogi Kundalini według przekazu Yogi Bhajana. Ukończyłam międzynarodowy kurs uzdrawiania w głębokiej medytacji Sat Nam Rasayan i jestem praktykiem Soul Body Fusion – metody, która przywraca jedność duszy i ciała.

Jako numerolog wykonuję Portrety Numerologiczne, które pozwalają każdemu poznać jego mocne i słabe strony, jego talenty czy przeznaczenie.

Michał Głowski

Jestem dyplomowanym nauczycielem Yin Jogi (wg Yoga Alliance), praktykuję i uczę również wg metody Iyengara oraz bardziej dynamicznych stylów – Vinyasa i Ashtanga.

W prowadzeniu zajęć bardzo ważny jest dla mnie medytacyjny charakter praktyki oraz kierowanie uważności na oddechu i doznaniach płynących z ciała. Fascynuje mnie życie w zgodzie z naturą, praca z energią oraz naturalne metody przywracania równowagi w ludzkim organizmie (wykonuję zabiegi refleksologii stóp oraz Reiki). Cały czas poszerzam wiedzę w tych zakresach i również wykorzystuję ją na jogowej macie.

Jak trafić na Yoga Day?

Dojazd

Lasek Luizy znajduje się nieopodal Zamku Krzyżackiego w centrum Człuchowa. Kliknij na wskazówki dojazdu na mapie.

Parking

U podnórza zamku znajduje się duży parking, około 200 metrów od miejsca, gdzie odbędzie się Yoga Day.